AMEOF3-3.3SLJZ
aimtec
型号:
AMEOF3-3.3SLJZ
描述:
AC/DC CONVERTER 3.3V 3W
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 4 -
Approval Agency cURus
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.38" L x 0.71" W x 0.43" H (35.0mm x 18.0mm x 11.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 600mA
Number of Outputs 1
Series AMEOF3-JZ (3W)
Power (Watts) 3 W
Type Open Frame
Line Regulation ±2.5%
Package / Case 12-SIP Module, 6 Leads
Efficiency 65%
Mfr aimtec
Features -
Load Regulation ±2.5%
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC