aimtec
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$39.5675
$39.5675
4
$38.776625
$155.1065
8
$38.001188
$304.009504
16
$37.240598
$595.849568
32
$36.495732
$1167.863424
48
$35.765914
$1716.763872
80
$35.050611
$2804.04888
请发送询价,我们将立即回复。

| Product Status | Active |
| Efficiency | 85% |
| Mfr | aimtec |
| Features | Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (With Derating) |
| Applications | Household Appliances |
| Voltage - Output 2 | 24V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 4 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | cURus |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 6.26" L x 3.82" W x 1.18" H (159.0mm x 97.0mm x 30.0mm) |
| Number of Outputs | 2 |
| Current - Output 2 | 3 A |
| Series | AMES100-NZ |
| Current - Output 1 | 5 A |
| Power (Watts) | 97W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 60335-1 |
| Package | Box |