首页 / 射频放大器 / AMF-1F-00100020-07-10P
minImg
AMF-1F-00100020-07-10P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMF-1F-00100020-07-10P
封装:
Module
描述:
IC RF AMP GPS 100MHZ-200MHZ MOD
用户指南
Current - Supply 100mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 200MHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 200MHz