首页 / 射频放大器 / AMF-2D-00500800-53-26P
minImg
AMF-2D-00500800-53-26P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMF-2D-00500800-53-26P
描述:
IC RF AMP GPS 500MHZ-8GHZ MODULE
用户指南
Current - Supply 560mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 500MHz ~ 8GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 500MHz ~ 8GHz