首页 / 射频放大器 / AMF-3F-01100180-15-13P
minImg
AMF-3F-01100180-15-13P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMF-3F-01100180-15-13P
封装:
Module
描述:
IC RF AMP GPS 1.1GHZ-1.8GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 200mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 1.1GHz ~ 1.8GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 1.1GHz ~ 1.8GHz