首页 / 射频放大器 / AMF-3F-02200230-15-13P
minImg
AMF-3F-02200230-15-13P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMF-3F-02200230-15-13P
描述:
IC RF AMP GPS 2.2GHZ-2.3GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 200mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 2.2GHz ~ 2.3GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 2.2GHz ~ 2.3GHz