首页 / 射频放大器 / AMF-3F-07250775-30-13P
minImg
AMF-3F-07250775-30-13P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMF-3F-07250775-30-13P
描述:
IC AMP GPS 7.25GHZ-7.75GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 175mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 7.25GHz ~ 7.75GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 7.25GHz ~ 7.75GHz