首页 / 射频放大器 / AMF-4D-00100200-17-25P
minImg
AMF-4D-00100200-17-25P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMF-4D-00100200-17-25P
封装:
Module
描述:
IC RF AMP GPS 100MHZ-2GHZ MODULE
用户指南
Current - Supply 450mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 2GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 2GHz