首页 / 射频放大器 / AMF-4F-05001500-35-10P
minImg
AMF-4F-05001500-35-10P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMF-4F-05001500-35-10P
描述:
IC RF AMP GPS 5GHZ-15GHZ MODULE
用户指南
Current - Supply 150mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 5GHz ~ 15GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 5GHz ~ 15GHz