首页 / 射频放大器 / AMF-5F-06001800-15-10P
minImg
AMF-5F-06001800-15-10P
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMF-5F-06001800-15-10P
描述:
IC RF AMP GPS 6GHZ-18GHZ MODULE
用户指南
Current - Supply 200mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 6GHz ~ 18GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 6GHz ~ 18GHz