首页 / 射频放大器 / AMFW-5S-11401220-100
minImg
AMFW-5S-11401220-100
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMFW-5S-11401220-100
描述:
IC AMP SATCOM 11.4-12.2GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 130mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMFW
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 11.4GHz ~ 12.2GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 11.4GHz ~ 12.2GHz