首页 / 射频放大器 / AMFW-6S-07250775-45-F-TRF
minImg
AMFW-6S-07250775-45-F-TRF
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMFW-6S-07250775-45-F-TRF
描述:
IC AMP SATCOM 7.25-7.75GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 125mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMFW
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 7.25GHz ~ 7.75GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 7.25GHz ~ 7.75GHz