首页 / 射频放大器 / AMFW-6S-10701275-70-F-N
minImg
AMFW-6S-10701275-70-F-N
L3 Narda-MITEQ
型号:
AMFW-6S-10701275-70-F-N
描述:
IC AMP SATCOM 10.7-12.75GHZ MOD
用户指南
Current - Supply 160mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMFW
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 10.7GHz ~ 12.75GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 10.7GHz ~ 12.75GHz