AMLV12V18C1000
Eaton - Electronics Division
型号:
AMLV12V18C1000
描述:
VARISTOR MLV 1206 18VW 42VC
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 22.95 V
Capacitance @ Frequency 1000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 25.5 V
Varistor Voltage (Max) 28.05 V
Series AMLV
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Energy 0.6J
Maximum AC Volts 14 V
Mfr Eaton - Electronics Division
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 18 V
Current - Surge 150 A