Eaton - Electronics Division
型号:
AMLV12V18C1000
封装:
-
批次:
-
描述:
VARISTOR MLV 1206 18VW 42VC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.589
$0.589
10
$0.5035
$5.035
25
$0.47006
$11.7515
100
$0.376105
$37.6105
250
$0.349258
$87.3145
500
$0.295526
$147.763
1000
$0.228361
$228.361
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 22.95 V |
| Capacitance @ Frequency | 1000 pF @ 1 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 25.5 V |
| Varistor Voltage (Max) | 28.05 V |
| Series | AMLV |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Energy | 0.6J |
| Maximum AC Volts | 14 V |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 18 V |
| Current - Surge | 150 A |