首页 / 振荡器 / AMPMADC-19.6608T
minImg
AMPMADC-19.6608T
Abracon LLC
型号:
AMPMADC-19.6608T
品牌:
Abracon LLC
描述:
MEMS OSC XO 19.6608MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series AMPM
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Abracon LLC
Frequency 19.6608 MHz