首页 / 振荡器 / AMPMAGD-44.0000
minImg
AMPMAGD-44.0000
Abracon LLC
型号:
AMPMAGD-44.0000
描述:
MEMS OSC XO 44.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 160µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series AMPM
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Mfr Abracon LLC
Frequency 44 MHz