首页 / 振荡器 / AMPMDDA-33.3300T3
minImg
AMPMDDA-33.3300T3
Abracon LLC
型号:
AMPMDDA-33.3300T3
品牌:
Abracon LLC
描述:
MEMS OSC XO 33.3300MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series AMPM
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Output CMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Abracon LLC
Frequency 33.33 MHz