首页 / 振荡器 / AMPMDEB-40.0000T3
minImg
AMPMDEB-40.0000T3
Abracon LLC
型号:
AMPMDEB-40.0000T3
描述:
MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 160µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Series AMPM
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Mfr Abracon LLC
Frequency 40 MHz