Abracon LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7955
$1.7955
10
$1.71665
$17.1665
50
$1.67637
$83.8185
100
$1.43697
$143.697
500
$1.397032
$698.516
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 160µA |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Current - Supply (Max) | 1.3mA (Typ) |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Ratings | - |
| Series | AMPM |
| Function | Standby (Power Down) |
| Type | XO (Standard) |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.63V |
| Output | - |
| Base Resonator | MEMS |
| Mfr | Abracon LLC |
| Frequency | 40 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |