首页 / 振荡器 / AMPMEGD-33.3300
minImg
AMPMEGD-33.3300
Abracon LLC
型号:
AMPMEGD-33.3300
描述:
MEMS OSC XO 33.3300MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 160µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 1.3mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-VDFN
Voltage - Supply 1.71V ~ 3.63V
Mfr Abracon LLC
Frequency 33.33 MHz