Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.77
$34.77
10
$28.975
$289.75
100
$26.0775
$2607.75
250
$24.521856
$6130.464
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 26.3in² (170cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 5.984" L x 4.409" W (152.00mm x 112.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 0.875 lb (396.89 g) |
| Ratings | IP67, NEMA 1,2,4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.098" (2.49mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | ANS |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | EMI Shielded, PCB Supports |
| Height | 1.181" (30.00mm) |
| Package | Bulk |