Bud Industries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$65.645
$65.645
10
$54.72
$547.2
100
$49.257595
$4925.7595
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 44.3in² (286cm²) |
| Color | Natural |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 7.953" L x 5.591" W (202.00mm x 142.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 1.7 lbs (771.1 g) |
| Ratings | IP67, NEMA 1,2,4,4X,12,13 |
| Thickness | 0.098" (2.49mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | ANS |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | EMI Shielded, PCB Supports |
| Height | 3.150" (80.00mm) |
| Package | Bulk |