Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-2.4-PW-LPN
封装:
-
批次:
-
描述:
ANT 2.4GHZ HELICAL SCREW MOUNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.748
$1.748
10
$1.729
$17.29
25
$1.6815
$42.0375
100
$1.634
$163.4
250
$1.615
$403.75
500
$1.596
$798
1000
$1.5485
$1548.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | 802.11, Bluetooth, ISM, U-NII, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Screw Mount |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, General ISM, WiFi |
| Height (Max) | 1.846" (46.90mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | ANT-2.4-PW-LPN |
| Antenna Type | Helical |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| Power - Max | 15 W |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Gain | 4.5dBi |
| Base Product Number | ANT-2.4-PW |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |