Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-868-JJB-RA
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 868MHZ DOME SLD TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.9995
$3.9995
10
$3.61
$36.1
25
$3.4105
$85.2625
100
$3.2205
$322.05
250
$3.135
$783.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 855MHz ~ 880MHz |
| Applications | ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| RF Family/Standard | General ISM |
| Height (Max) | 0.571" (14.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | JJB |
| Antenna Type | Whip, Right Angle |
| Frequency (Center/Band) | 868MHz |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | -1dBi |
| Base Product Number | ANT-868 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |