首页 / RF 天线 / ANT-868-USP410
minImg
ANT-868-USP410
Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-868-USP410
描述:
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
库存 : 4970
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 862MHz ~ 876MHz
Applications ISM, LoRaWAN, LPWA, Sigfox
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
RF Family/Standard General ISM
Height (Max) 0.114" (2.90mm)
Product Status Active
VSWR 2.1
Series uSP410
Antenna Type Chip
Frequency (Center/Band) 868MHz
Power - Max 5 W
Mfr Linx Technologies Inc.
Return Loss -9dB
Features -
Package Tape & Reel (TR)
Gain 0.7dBi
Base Product Number ANT-868
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)