Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-868-USP410
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5865
$1.5865
10
$1.5105
$15.105
25
$1.406
$35.15
100
$1.2635
$126.35
250
$1.1685
$292.125
500
$1.0355
$517.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 862MHz ~ 876MHz |
| Applications | ISM, LoRaWAN, LPWA, Sigfox |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | General ISM |
| Height (Max) | 0.114" (2.90mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2.1 |
| Series | uSP410 |
| Antenna Type | Chip |
| Frequency (Center/Band) | 868MHz |
| Power - Max | 5 W |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Return Loss | -9dB |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 0.7dBi |
| Base Product Number | ANT-868 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |