Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-916-CW-RAH-SMA
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 916MHZ WHIP RA SMA LPWA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.4765
$7.4765
10
$7.2675
$72.675
25
$7.0775
$176.9375
100
$6.707
$670.7
250
$6.555
$1638.75
500
$6.460057
$3230.0285
1000
$6.441019
$6441.019
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 850MHz ~ 970MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 1.829" (46.46mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.9 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Right Angle |
| Frequency (Center/Band) | 916MHz |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Gain | 2.2dBi |
| Base Product Number | ANT-916 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |