Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-916-CW-RH
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 916MHZ WHIP STR RP-SMA ML
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.3125
$8.3125
10
$7.904
$79.04
25
$7.695
$192.375
100
$7.486
$748.6
250
$7.3074
$1826.85
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 900MHz ~ 935MHz |
| Applications | ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | General ISM |
| Height (Max) | 2.008" (51.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.9 |
| Series | RH |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 915MHz |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | -1.3dBi |
| Base Product Number | ANT-916 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz) |