首页 / RF 天线 / ANT-LPC-FPC-150
minImg
ANT-LPC-FPC-150
Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-LPC-FPC-150
描述:
RF ANT LTE CBRS FLEX ADHES UFL
库存 : 1860
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 960MHz, 1.553GHz ~ 1.609GHz, 1.71GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.485GHz, 2.496GHz ~ 2.69GHz, 3.3GHz ~ 3.8GHz
Applications General Purpose
Number of Bands 8
Ingress Protection -
Termination IPEX MHF1 (U.FL)
Mounting Type Adhesive
RF Family/Standard 802.15.4, Bluetooth, General ISM, Navigation, WiFi
Height (Max) 0.008" (0.20mm)
Product Status Active
VSWR 8.2, 4.8, 1.7, 4.9, 3.5, 2.7, 3.1, 2
Series FPC
Antenna Type Flat Patch
Frequency (Center/Band) 750MHz, 876MHz, 1.58GHz, 1.96GHz, 2.35GHz, 2.44GHz, 2.59GHz, 3.55GHz
Power - Max 2 W
Mfr Linx Technologies Inc.
Return Loss -
Features Cable - 150mm