RF Solutions
型号:
ANT-MDIP5-SMARP
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
+5DBI WHIP 90DEG HINGED 2.4GHZ /
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.8825
$8.8825
10
$8.0275
$80.275
25
$7.65358
$191.3395
100
$6.64563
$664.563
250
$6.34695
$1586.7375
500
$5.786925
$2893.4625
1000
$5.040225
$5040.225
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.483GHz, 5.15GHz ~ 5.25GHz, 5.725GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | Wi-Fi |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Height (Max) | 6.339" (161.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.8 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 2.44GHz, 5.2GHz, 5.787GHz |
| Power - Max | 50 W |
| Mfr | RF Solutions |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Gain | 4dBi, 4.5dBi, 5dBi |
| Base Product Number | ANT-MDIP5 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |