首页 / RF 天线 / ANT-W63-FPC-LV200UF
minImg
ANT-W63-FPC-LV200UF
Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-W63-FPC-LV200UF
描述:
ANT WIFI6 FPC 45X7 200MM UFL
用户指南
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.895GHz, 5.95GHz ~ 7.125GHz
Applications 802.11b/g, Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Number of Bands 3
Ingress Protection -
Termination MHF1, U.FL
Mounting Type Adhesive
RF Family/Standard 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Height (Max) 0.004" (0.10mm)
Product Status Active
VSWR 1.5, 1.6
Series ANT-W63-FPC-LV
Antenna Type Flat Patch
Frequency (Center/Band) 2.45GHz, 5.522GHz, 6.537GHz
Power - Max 2 W
Mfr Linx Technologies Inc.
Return Loss -
Features Cable - 200mm