Linx Technologies Inc.
型号:
ANT-W63-IPW2-NP
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT WIFI6/6E WLAN WHIP N PLUG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$38.8265
$38.8265
10
$37.639
$376.39
25
$36.50888
$912.722
100
$34.950595
$3495.0595
250
$33.5502
$8387.55
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.485GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz |
| Applications | Wi-Fi, Wi-Fi6, Wi-Fi6E, WLAN |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination | N Type Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Height (Max) | 5.200" (132.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.7, 1.7, 2.8 |
| Series | IPW |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz, 5GHz, 6GHz |
| Power - Max | 2 W |
| Mfr | Linx Technologies Inc. |
| Return Loss | 11.7dB, -11.7dB, -6.5dB |
| Features | - |
| Package | Bag |
| Gain | 1.6dBi, 5dBi, 5.6dBi |
| Frequency Group | Wide Band |