首页 / RF 天线 / ANT1606JB12B1575A
minImg
ANT1606JB12B1575A
Pulse Electronics
型号:
ANT1606JB12B1575A
描述:
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
库存 : 254
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Frequency Range 1.566GHz ~ 1.584GHz
Applications GPS
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination U.FL (UMCC), IPEX MHF1
Mounting Type Adhesive
RF Family/Standard Navigation
Height (Max) 0.205" (5.20mm)
Product Status Active
VSWR 2
Series 1606
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 1.575GHz
Mfr Pulse Electronics
Return Loss -
Features LNA, Filter
Package Bulk
Gain -2.52dBic
Base Product Number ANT1606
Frequency Group UHF (1GHz ~ 2GHz)