TDK Corporation
型号:
ANT162442DT-2001A2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 2.4GHZ/5.5GHZ CHIP SLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.608
$0.608
10
$0.53295
$5.3295
25
$0.50084
$12.521
100
$0.408595
$40.8595
250
$0.379544
$94.886
500
$0.323
$161.5
1000
$0.2584
$258.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.48GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.5 |
| Series | - |
| Antenna Type | Chip |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz, 5.5GHz |
| Mfr | TDK Corporation |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | - |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |