Pulse Electronics
型号:
ANTX100P011B24003
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 2.45GHZ PCB TRACE CAB ADH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.5105
$1.5105
10
$1.35945
$13.5945
25
$1.2825
$32.0625
100
$1.09269
$109.269
250
$1.026
$256.5
500
$0.89775
$448.875
1000
$0.74385
$743.85
2500
$0.69255
$1731.375
5000
$0.6669
$3334.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | U.FL (UMCC), IPEX MHF1 |
| Mounting Type | Adhesive |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| Height (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2.5 |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Return Loss | - |
| Features | Cable - 100mm |
| Package | Bulk |
| Gain | 2.2dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |