Maswell Communication Tech.
型号:
AN_W415
封装:
-
批次:
-
描述:
MASWELL WIFI ANTENNA HIGH GAIN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.832
$13.832
10
$13.41685
$134.1685
20
$13.1404
$262.808
50
$12.72544
$636.272
100
$12.4488
$1244.88
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.4835GHz |
| Applications | Wi-Fi |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Height (Max) | 10.000" (254.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Frequency (Center/Band) | 2.44GHz |
| Mfr | Maswell Communication Tech. |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 7dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |