SRA Soldering Products
型号:
AO899A+
封装:
-
批次:
-
描述:
899A+ PORTABLE 2 IN 1 DIGITAL HO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$80.7405
$80.7405
请发送询价,我们将立即回复。

| Plug Type | Included, Not Specified |
| Supplied Tips/Nozzles | Included, Not Specified |
| Wattage | 600W |
| Control/Display Type | Digital |
| Product Status | Active |
| Workstand | - |
| Includes | Power Cord |
| Series | Aoyue® |
| Type | Rework (Hot Air) |
| Base Unit | 899A+ |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage - Output | 24V |
| Mfr | SRA Soldering Products |
| Temperature Range | 212°F ~ 896°F (100°C ~ 480°C) |
| Supplied Iron, Tweezer, Handle | Included, Not Specified |
| Features | Ceramic Heater |
| Tip Cleaner | Not Included |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 110V |
| Base Product Number | AO899A |