首页 / 振荡器 / AOCJY2-100.000MHZ-F-SW
minImg
AOCJY2-100.000MHZ-F-SW
Abracon LLC
型号:
AOCJY2-100.000MHZ-F-SW
描述:
XTAL OSC VCOCXO 100.0000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 75°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Frequency Stability ±30ppb
Current - Supply (Max) -
Size / Dimension 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY2
Function -
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.600", 15.24mm), 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 100 MHz