首页 / 振荡器 / AOCJY2-10.000MHZ
minImg
AOCJY2-10.000MHZ
Abracon LLC
型号:
AOCJY2-10.000MHZ
描述:
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ CMOS
库存 : 160
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.453" (11.50mm)
Frequency Stability ±5ppb
Current - Supply (Max) -
Size / Dimension 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series AOCJY2
Function Standby (Power Down)
Type VCOCXO
Package / Case 6-DIP (0.600", 15.24mm), 5 Leads
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 10 MHz