AP-FD25C23E0128GS-W3T
Apacer Memory America
型号:
AP-FD25C23E0128GS-W3T
描述:
SSD 128GB 2.5" SLC ATA 5V
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 95MB/s
Current - Max 295mA
Size / Dimension 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Product Status Active
Weight -
Series AFD257
Form Factor 2.5"
Speed - Read 100MB/s
Type ATA
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 5V