Abracon LLC
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.7825
$10.7825
10
$9.91325
$99.1325
25
$9.5019
$237.5475
100
$8.37197
$837.197
250
$7.961038
$1990.2595
500
$7.44743
$3723.715
1000
$6.831089
$6831.089
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 1.572GHz ~ 1.578GHz, 1.594GHz ~ 1.61GHz |
| Applications | GLONASS, GPS |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Magnetic |
| RF Family/Standard | Navigation |
| Height (Max) | 0.610" (15.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 1.5 |
| Series | APAMPG |
| Antenna Type | Dome |
| Frequency (Center/Band) | 1.575GHz, 1.602GHz |
| Mfr | Abracon LLC |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 30dB |
| Frequency Group | UHF (1GHz ~ 2GHz) |