Abracon LLC
型号:
APARC2505-S2450
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 2.4GHZ CER PATCH IPEX
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 2.45GHz |
| Applications | Bluetooth, ISM, Wi-Fi, Zigbee™ |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | IPEX |
| Mounting Type | Surface Mount |
| RF Family/Standard | Bluetooth, General ISM, WiFi |
| Height (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2.5 |
| Series | APAR |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| Mfr | Abracon LLC |
| Return Loss | - |
| Features | Cable - 150mm |
| Package | Box |
| Gain | 0.5dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |