APFA2507R3G3C-CC
Kingbright
型号:
APFA2507R3G3C-CC
品牌:
Kingbright
封装:
4-SMD
描述:
LED RA RED GREEN 2.5X.7MM SMD
库存 : 2960
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Wavelength - Dominant 525nm Green, 625nm Red
Configuration Common Cathode
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 130°
Color Green, Red
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.50mm L x 1.10mm W
Millicandela Rating 500mcd Green, 800mcd Red
Height (Max) 1.10mm
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SMD
Series -
Lens Style Rectangle with Domed Top
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Kingbright
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.3V Green, 2.2V Red
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 515nm Green, 640nm Red
Base Product Number APFA2507
Lens Size 2.10mm x 0.70mm