OptiFuse
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.0995
$2.0995
10
$2.04345
$20.4345
25
$1.98284
$49.571
50
$1.672
$83.6
100
$1.36895
$136.895
250
$1.23785
$309.4625
500
$1.03835
$519.175
1000
$0.90535
$905.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Response Time | - |
| Color | - |
| Approval Agency | ISO8820-3, SAE-J2077 |
| Current Rating (Amps) | 35 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | - |
| Size / Dimension | 0.433" L x 0.152" W x 0.358" H (11.00mm x 3.85mm x 9.10mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | APM-I |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Blade, Miniature |
| Mfr | OptiFuse |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | APM-I |