APM2T42P100128GAN-GTM1
Apacer Memory America
型号:
APM2T42P100128GAN-GTM1
描述:
SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 165MB/s
Current - Max 455mA (Typ)
Size / Dimension 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Product Status Obsolete
Weight -
Series P100-M
Form Factor M.2 Module
Speed - Read 450MB/s
Type SATA III
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 3.3V