APM2T60P200128GAN-2TM
Apacer Memory America
型号:
APM2T60P200128GAN-2TM
描述:
SSD 128GB M.2 MLC SATA III 3.3V
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 180MB/s
Current - Max -
Size / Dimension 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Weight -
Series P200-M
Form Factor M.2 Module
Speed - Read 520MB/s
Type SATA III
Memory Size 128GB
Voltage - Supply 3.3V