Samtec Inc.
型号:
APM6-020-06.5-L-04-2-A-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN 0.635MM HDR 80POS SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
175
$16.76484
$2933.847
350
$15.839892
$5543.9622
525
$15.377422
$8073.14655
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 4 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.328" (8.33mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | AcceleRate®HD APM6 |
| Connector Type | High Density Array, Male |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 10mm |
| Base Product Number | APM6-020 |