OptiFuse
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.475
$0.475
10
$0.4636
$4.636
25
$0.4503
$11.2575
50
$0.37905
$18.9525
100
$0.3116
$31.16
250
$0.2812
$70.3
500
$0.2337
$116.85
1000
$0.20425
$204.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Response Time | - |
| Color | Black |
| Approval Agency | ISO8820-3, SAE-J1284, UL |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Fuse Type | Automotive |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA |
| Size / Dimension | 0.750" L x 0.200" W x 0.480" H (19.05mm x 5.08mm x 12.19mm) |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Product Status | Active |
| Series | APR-UL |
| Voltage Rating - DC | 32 V |
| Package / Case | Blade, ATO/ATC |
| Mfr | OptiFuse |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | APR-UL |