APS25AFB032G-4BTM1GWT
Apacer Memory America
型号:
APS25AFB032G-4BTM1GWT
描述:
SSD 32GB 2.5" MLC SATA III 5V
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 100MB/s
Current - Max 240mA (Typ)
Size / Dimension 100.00mm x 69.84mm x 9.30mm
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Series SM210-25
Form Factor 2.5"
Speed - Read 380MB/s
Type SATA III
Memory Size 32GB
Voltage - Supply 5V