APS25MBA064G-BTW
Apacer Memory America
型号:
APS25MBA064G-BTW
描述:
SSD 64GB 2.5" SLC SATA III 5V
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Speed - Write 155MB/s
Current - Max 270mA (Typ)
Size / Dimension 70.00mm x 48.66mm x 9.25mm
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Product Status Obsolete
Weight -
Series SFD25M5
Form Factor 2.5"
Speed - Read 160MB/s
Type SATA III
Memory Size 64GB
Voltage - Supply 5V