首页 / 固定电感器 / APSC00131345181T00
minImg
APSC00131345181T00
Chilisin Electronics
型号:
APSC00131345181T00
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 850mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 620mOhm Max
Series APSC
Inductance 180 µH